Symboly & keltové

 

Pokud začneme od základních znaků keltské symboliky, tak keltové uznávali především vztah člověka a přírody. V mnoha vysvětleních znaků a symbolů nalezneme vztah mezí klíčovými slovy jako je člověk, život, nekonečno, příroda. Ve Vitálním světě jsme dokázali spojit všechny znaky tak, že na návštěvu u nás nikdy nezapomenete!

Již samotné logo Vitálního světa je spojení čtyř prvků přírody, a to VODY, ZEMĚ, VZDUCHU, OHNĚ.

 

logo Vitální svět Branná

VODA jako nedílná součást relaxace je ve Vitálním světě zastoupena v mnoha teplotách a skupenstvích. 5 typů suchých a parních saun, 3 masážní sprchy, ochlazovací bazén, vířivý bazén, osvěžující vědra, Kneippovy koupele. Na všech těchto místech ve Vitálním světě naleznete vodu jako uklidňující, ozdravující a osvěžující element pro Vaši pohodu a klid.

 

ZEMĚ je reprezentovaná přírodními materiály ve všech saunách, vířivých vanách, sprchách, wellness čajovně a překrásném spojovacím traktu (kámen, břidlice, dřevo, pískovec). Přírodní materiály jsou nejdůležitějším prvkem mezi Vámi a přírodou.

Vitální svět je jediné wellness centrum v České republice, které dokázalo spojit nejzákladnější vlastnosti přírodních materiálů a potřeby člověka v dnešním hektickém světě.

 

VZDUCH a jeho správná teplota a vlhkost jsou důležitými ukazateli pro Vaši maximální spokojenost z pobytu ve Vitálním světě. Cirkulace čerstvého vzhuchu společně a dodávanými vonnými esencemi v jednotlivých aroma saunách, parních a solných lázních dodávají Vitálnímu světu třpyt dokonalosti.

 

OHEŇ krotíme ve Vitálním světě jako "dobrého sluhu". Hřejivé účinky ohně, uklidňující atmosféra mnoha plaménků svící všude kolem Vás. Společně s hřejivou a podmaňující hudbou dávných předků můžete oheň vnímat všemi smysly a vychutnávat si nezapomenutelné zážitky z Vitálního světa.

 

Společným znakem Vitálního světa a Relax centra Kolštejn je "keltská spirála," tj. nejstarší a nejjednodušší znak z dob 3.000 let před našim letopočtem.

Keltská spirála /Spiral/
obr. 1 Spirála symbolizuje cestu z vnitřního světa k vnější duši nebo do vyšších duševních úrovní. Představuje růst, rozšíření a vesmírnou energii. Spirála se podle směru spirály rozlišuje na tzv. levotočivou /Single Spiral/ či pravotočivou /Anti-clockwise spiral/. Rozdíl spirál tkví v tom, že levotočivá energii dodává, zatímco pravotočivá právě naopak. Ovšem i "negativní" odsun energie pravotočivé spirály lze pozitivně využít při nemocech, stresech, únavě či jiných zdravotních potížích.

VITÁLNÍ SVĚT v Branné... nejpůsobivější wellness v České republice!

www.vitalni-svet.cz

Provozní doba
pondělí  17.2.
14:00 - 21:00

úterý 18.2.

MENU 2

14:00 - 21:00

SAUNOVÉ CEREMONIÁLY

18:00 - 20:30

středa 19.2.
14:00 - 21:00
čtvrtek 20.2.  14:00 - 21:00
pátek  21.2.

14:00 - 21:00

sobota 22.2.

MENU 3

14:00 - 21:00

SAUNOVÉ CEREMONIÁLY

18:30 - 20:30

neděle 23.2.

14:00 - 20:00

   

Facebook

Jsme členem České asociace wellness

16:00 - 21:00
Book online - rezervace

Wellness hotel Kolštejn***

Počet nocí

Wellness víkend, wellness pobyty, ubytování Jeseníky, wellness víkend pro dva, saunové ceremoniály